Gildă • Permanent Realm
Error404
Error404 este o gildă de pe Permanent Realm, condusă de DonGato, cu 9 membri.
Prezentarea gildei
- Realm joc
- Permanent Realm
- Maestru
- DonGato
- Membri
- 9
- Castle Siege (Victorii)
- 0
- Arca War (Victorii)
- 0
- Icewind Valley (Victorii)
- 0
Alianță
Fără alianță
Prezentare generală a evenimentelor
- Încă nu există rezultate în Castle Siege
- Încă nu există rezultate în Arca War
- Încă nu există rezultate în Icewind Valley
Membri (9)
Cei mai puternici primii: Grand Reseturi, apoi reseturi și nivel maestru.
| Personaj | Clasă | Grand Reseturi | Reseturi | Nivel maestru | Starea gildei |
|---|---|---|---|---|---|
| DonGato Force LordGRGrand Reseturi 5RReseturi 2MLNivel maestru 1.300Maestru | Force Lord | 5 | 2 | 1.300 | Maestru |
| Carlangas Ignition KnightGRGrand Reseturi 3RReseturi 40MLNivel maestru 1.300Membru | Ignition Knight | 3 | 40 | 1.300 | Membru |
| Berkelio Phantom KnightGRGrand Reseturi 2RReseturi 9MLNivel maestru 1.300Membru | Phantom Knight | 2 | 9 | 1.300 | Membru |
| Lecheroo Darkness WizardGRGrand Reseturi 1RReseturi 40MLNivel maestru 1.155Membru | Darkness Wizard | 1 | 40 | 1.155 | Membru |
| Jeseejames Duple KnightGRGrand Reseturi 1RReseturi 37MLNivel maestru 1.094Membru | Duple Knight | 1 | 37 | 1.094 | Membru |
| SATORI Endless SummonerGRGrand Reseturi 1RReseturi 36MLNivel maestru 1.300Asistent | Endless Summoner | 1 | 36 | 1.300 | Asistent |
| Zetian Endless SummonerGRGrand Reseturi 1RReseturi 34MLNivel maestru 1.300Membru | Endless Summoner | 1 | 34 | 1.300 | Membru |
| LordNazh Force LordGRGrand Reseturi 1RReseturi 21MLNivel maestru 894Membru | Force Lord | 1 | 21 | 894 | Membru |
| Rengucha Force LordGRGrand Reseturi 0RReseturi 11MLNivel maestru 1.300Membru | Force Lord | 0 | 11 | 1.300 | Membru |
Întrebări frecvente despre gildele MU Online
- Ce este o gildă în MU Online și ce poți face cu ea?
- O gildă MU Online este o comunitate de jucători uniți pentru a lucra în echipă, a elabora strategii și a concura în MMORPG-ul MU Online. Alăturându-te unei gilde, poți participa la evenimente exclusive MU Online, precum Castle Siege, Arca War, Icewind Valley și alte bătălii PvP. Gildele sunt esențiale pentru a atinge ranguri înalte, a câștiga războaie la scară largă și a debloca recompense speciale în MU Online.
- Cum mă alătur gildei Error404 condusă de DonGato?
- Contactează maestrul gildei, DonGato, în joc sau aplică prin sistemul de gilde din MU Online.
- Cum funcționează clasamentul gildelor în MU Online?
- Gildele sunt clasificate în funcție de victoriile obținute în evenimente precum Castle Siege, Arca War, Icewind Valley, puterea membrilor și alte realizări din joc.
Partajează această gildă MU Online
Distribuie profilul acestei gilde prietenilor tăi.
Gata să intri în realm?
Cont gratuit, descărcare rapidă și două realmuri din care să alegi.